Festiwal odbędzie się na ośrodku SCKiW w Sławie ul. Odrodzonego Wojska Polskiego 19. Tam również znajduje się pole namiotowe, hotel, domki kampingowe i apartamenty (więcej info poniżej). W sąsiedztwie festiwalu znajduje się cała gama ośrodków wypoczynkowych, kwater, apartamentów i pensjonatów. Dla osób „szukających spokoju” w pobliżu Sławy znajduje się kilka miejscowości turystycznych z bazą noclegową – wszystko znajdziecie na wydarzeniu na facebooku:

Noclegi / Transport / Znajomi Rap Stacja Festiwal.

Poniżej postaramy się zamieścić podstawowe informacje. Zachęcamy do aktywności na wydarzeniu: Rap Stacja Festiwal noclegi / transport / znajomi gdzie będziemy na bieżąco odpowiadać na pytania i zamieszczać informacje, tam możecie również zbierać ekipę do wspólnego pobytu i transportu…

1. POLE NAMIOTOWE

MAAREEEK!!! Pole namiotowe to tak naprawdę serce festiwalu. To tam zaczyna i kończy się impreza, to tam zawierane są przyjaźnie i związki, to tam jest niepowtarzalny klimat, który tworzycie WY drodzy festiwalowicze.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z niedociągnięć z zeszłego roku, które dokładnie przeanalizowaliśmy i naprawimy błędy! Musicie wiedzieć, że tak naprawdę dopiero na 3 tygodnie przed festiwalem mieliśmy pewność, że się odbędzie co bardzo utrudniło niektóre działania…. Rezerwacje miejsc na polu namiotowym ruszą tuż po nowym roku, wtedy też podamy dokładne informacje…

Ośrodek SCKiW daje nam ogromne możliwości. Mamy wszystko co potrzeba, dużą przestrzeń, jezioro, plaże, gastro i, co jest bardzo ważne, szeroką bazę noclegową. Wreszcie pole namiotowe jest częścią festiwalu. Przyklejony do plaży, przestronny, z gotową infrastrukturą, camping sprawia, że w każdej chwili będziecie mogli „odwiedzić” swój namiot. Kurortowy klimat Sławy pozwoli w pełni skorzystać z uroków lata co jeszcze bardziej podniesie doznania rapowego święta. Gotowy camping sprawia, że będziecie mogli przyjechać wcześniej i nie spieszyć się z wyjazdem.

Rezerwujcie czas od wtorku kiedy to w miejscowych clubach ruszą festiwalowe imprezy! 6 lipca zapraszamy na oficjalny Before festiwalu nakręcany przez Bebzaczy! Jak zapewnia Szef campingu before, w zależności od czasu, będzie przekształcał się w after i potrwa do niedzieli. Jeżeli lubicie pospać to rozbijajcie namioty na obrzeżach pola, bo impreza trwa 24h!

Podstawowe informacje:

– adres: SCKiW w Sławie ul. Odrodzonego Wojska Polskiego 19,

– rezerwacje / wszystkie płatności będą realizowane przy zamówieniu internetowym co znacznie zmniejszy kolejki przy wejściu na festiwal/. 

– termin: camping jest czynny cały sezon co sprawia, że będziecie mogli przyjechać wcześniej i nie spieszyć się z wyjazdem. Rezerwacje będą możliwe na 3,4 lub 5 dni (wszystkie kończyć się będą w niedzielę) ale bez problemu będziecie mogli wydłużyć sobie rezerwacje na wcześniejsze lub późniejsze dni

– zameldowanie: W tym roku wszystkie formalności meldunkowe załatwicie przez Internet przy rezerwacji, przy wejściu zostanie tylko wymiana biletu na opaskę. Tak jak pisaliśmy wcześniej kwestionariusze uruchomimy na początku roku.

– pojazdy: na teren campingu można wjechać kamperem, przyczepą kampingową, itp. Samochody osobowe, motory itp. będzie można zaparkować na terenie ośrodka SCKiW w bezpośrednim sąsiedztwie pola namiotowego. Chcemy zmieścić jak najwięcej namiotów dlatego zrezygnowaliśmy z możliwości parkowania pojazdów obok namiotów.

– ochrona: przez całą imprezę teren pola namiotowego będzie ochraniany przez koncesjonowaną firmę ochroniarską. Teren będzie ogrodzony a wejście na pole będą miały tylko osoby z opaskami.

– sanitariaty: Zapomnijcie o „toi toiach” camping posiada pełne, murowane, zaplecze sanitarne z ciepłą i zimną wodą. Dodatkowo zostaną zainstalowane dodatkowe prysznice i toalety.

– zaopatrzenie: u nas niema zakazu wnoszenia napojów, alkoholu, jedzenia itp. na pole namiotowe. Na terenie ośrodka jest sklep a do marketu jest 10 min z buta.

– gastro: na terenie ośrodka jest cała gama lokali gastronomicznych czynna od rana do nocy.

– położenie: przyklejony do plaży camping sprawia, że w każdej chwili będziecie mogli „odwiedzić” swój namiot.

– wejście: 5 minut od sceny zostanie uruchomione wejście pomiędzy festiwalem a polem, z którego będziecie mogli korzystać w każdej chwili /do przejścia uprawnione będą osoby posiadające dwie opaski: festiwalową i campingową.

– Before: rezerwujcie czas od środy! 6 lipca zapraszamy na oficjalny Before festiwalu nakręcany przez Bebzacze! Jak zapewnia Szef campingu before, w zależności od czasu, będzie przekształcał się w after i potrwa do niedzieli.

– plaża: w bezpośrednim sąsiedztwie pola znajdują się dwie plaże z kąpieliskami nadzorowanymi przez WOPR.

– sprzęt pływający: przy plaży znajdują się wake park i wypożyczalnia wszelakich pływających wynalazków…

– ceny: cennik i inne informacje znajdziecie na: https://www.sckiw.slawa.pl/

2. Baza noclegowa

W okolicy festiwalu jest mnóstwo ośrodków wypoczynkowych, kwater, pensjonatów, hoteli, apartamentów itp. – informacje na ten temat znajdziecie na wydarzeniu: Rap Stacja Festiwal noclegi / transport / znajomi.

3. Transport

Niestety Sława nie posiada połączenia kolejowego. Jest połączenie busowe z PKP w Lesznie, Głogowie Nowej Soli i Zielonej góry, które na czas festiwalu zostanie zwiększone… 

Dla osób z własnym transportem zostaną uruchomione parkingi w pobliżu imprezy.

Zachęcamy do aktywności na wydarzeniu: Rap Stacja Festiwal noclegi / transport / znajomi gdzie będziemy na bieżąco odpowiadać na pytania i zamieszczać informacje, tam możecie również zbierać ekipę do wspólnego pobytu i transportu…