PYTANIA / ODPOWIEDZI

DATA / MEJSCE

1. adres festiwalu i pola namiotowego – Ośrodek SCKiW Sława ul. Odrodzonego Wojska Polskiego 19

2. data – startujemy 7 lipca before na plaży a kończymy 11 lipca nad ranem /więcej info poniżej/

BILETY

W tym dostępne będą tylko zwykłe karnety (nie będzie w sprzedaży wejściówek VIP i Backstage pas)

  1. Karnety dostępne są na platformie ticketos.pl (Jeżeli nie będzie wcześniejszego sold out to bilety jednodniowe będą dostępne od 1 czerwca)

2. 6 lipca od godz. 12 uruchomimy kasę przy wejściu na festiwal. Tam wymieniamy wejściówki na opaski, niezbędne do poruszania się po terenie oraz do swobodnego opuszczania i wchodzenia na festiwal.

 Karnet może być okazany na urządzeniu mobilnym.

Opaski można wymieniać w dowolnym czasie. W celu uniknięcia kolejek, prosimy o jak najszybsze przybycie na  teren festiwalu
3. Podczas imprezy będziemy musieli przestrzegać zasad epidemiologicznych obowiązujących w okresie imprezy, pełne info podamy na początku lipca.
4. W przypadku przełożenia lub odwołania festiwalu zostaną uruchomione zwroty pieniędzy za zakupione wejściówki.

OSOBY NIEPEŁNOLETNIE

Przy zakupie wejściówki i wstępie na festiwal nie ma ograniczeń wiekowych, jednak osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę prawnego opiekuna. Osoby poniżej 16. roku życia muszą przebywać pod opieką osoby dorosłej (jedna osoba dorosła może mieć pod opieką kilka osób niepełnoletnich). Osoby niepełnoletnie mają absolutny zakaz kupowania i spożywania alkoholu na terenie festiwalu, pod rygorem natychmiastowego usunięcia z imprezy bez możliwości powrotu.

UWAGA! Każda osoba poniżej 18 lat musi posiadać wypełnioną zgodę / oświadczenie opiekuna.                                                  Zgody do pobrania na www.rapstacja.com.pl  /pobierz/

IMPREZY

6. BEFORE – Weekend zaczynamy już w czwartek. 6 lipca, o godz. 21 na plaży SCKiW
7. Rap Plaża – czwartek, piątek i sobota od godz. 12 plaża. Przy Rap plaży znajdziecie gastro oraz wypożyczalnie rowerów, kajaków itp.
8. DUŻA SCENA – 7,8,9 lipca, ruszamy o 18:30 i kończymy po 2 w nocy.

9. II scena 8,9 lipca w godz. 19-2 w nocy
9. AFTER – równo z końcem dużej sceny ruszą aftery na Rap Plaży i przy kontenerze Red Bulla.

Do tego cała masa imprez towarzyszących, pełną rozpiskę line upu i imprez dodatkowych podamy w czerwcu.

NOCLEGI

Nocleg każdy ogarnia we własnym zakresie. Na terenie ośrodka SCKiW jest pole namiotowe, domki campingowe i hotel. Dodatkowo, w sąsiedztwie festiwalu znajduje się szeroka baza noclegowa. Więcej info znajdziecie na: …………
POLE NAMIOTOWE – Mamy dla Was obiekt przyklejony do terenu imprezy z „murowanymi” toaletami i prysznicami. Z pola namiotowego będzie bezpośrednie wejście na festiwal.                                               
U nas nie ma zakazów wnoszenia na teren pola napojów itp. Jeżeli będziecie chcieli przyjechać wcześniej lub zostać na dłużej to bez problemu możecie to zrobić. Olbrzymi teren sprawia, że nie zostawimy nikogo bez skrawka ziemi.

Info i rezerwacje:

DOJAZD /TRANSPORT
1. Sława znajduje się pomiędzy Lesznem a Głogowem, ok 30 km od S5 i S3

2.  PARKING, przy obwodnicy będzie znajdować się duży parking 

3. do Sławy dojeżdżają busy z Leszna, Głogowa, Lubina, Nowej Soli i Zielonej Góry. Na czas festiwalu dodatkowo zostaną uruchomione dodatkowe połączenia, pełne info podamy w czerwcu
SUPPORTY

konkurs na suport zostanie ogłoszony w czerwcu na fb.

PLAŻA / JEZIORO / ATRAKCJE

Festiwal odbywa się na plażach ośrodka SCKiW, w ciągu dnia podczas Rap Plaży, przy największych rapowych hitach, będziemy zażywać słonecznych i wodnych kąpieli. Będzie czas na kajaki, rowery, piłkę i zimne piwko na łonie natury. Przy plaży znajduje się wypożyczalnia sprzetu wodnego oraz wakepark.

Do dyspozycji będą również boiska, korty, skatepark i ścieżki rowerowe.